Więcej
  Strona głównaOrganizacjePTTKPomaszeruj z PTTK-iem

  Pomaszeruj z PTTK-iem

  W weekend, 21-22 września oddział PTTK im. Wiktora Krawczyka w Warce zaprasza wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu na dwudniowe maszerowanie pod hasłem 43 Rajd Południowego Mazowsza. Rajd pieszy odbędzie się na trasie Cecylówka – Dobieszyn.

  Wyprawa rozpoczynamy w sobotę 21 września spod PSP nr 2 o godz. 15.00, skąd dojeżdżamy autokarem do Cecylówki. Tam, przy pomniku upamiętniającym walki zapalimy znicze i wysłuchamy gawędy historycznej. Następnie  przejdziemy do Dobieszyna, zwiedzimy piękny drewniany kościół, aby potem przy ognisku upiec kiełbaski. Noc spędzimy na karimatach w gościnnych progach PSP w Dobieszynie.

  Następnego dnia, po śniadaniu zwiedzimy Nadleśnictwo Dobieszyn  i przejdziemy ścieżką dydaktyczną. Powrót do Warki zaplanowany około godz. 12.30.

  Koszt udziału w rajdzie:

  • Członkowie PTTK – 5 zł
  • Pozostali uczestnicy – 10 zł

  Zgłoszenia i wpłaty przyjmujemy w Oddziale PTTK przy ul. Warszawskiej 28 w dniach 13 i 16 września (piątek i poniedziałek) w godzinach 14:00 -16:00 lub pod numerem 48 667 22 83.

  Rajd organizowany jest w ramach projektu Działaj Lokalnie Turystyka z zagadkami. Pragniemy zachwycać się walorami przyrodniczymi nadleśnictwa Dobieszyn. Poznać Miejsca Pamięci Narodowej związane z II wojną światową.

  Program „Działaj Lokalnie” realizowany jest na terenie powiatu grójeckiego przez Ośrodek DL – Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  Informacja PTTK

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE