1.3 C
Warka
niedziela, 27 listopada, 2022
Więcej
  Strona głównaInstytucjeLekcje Zawodowe w Praktyce w Zespole Szkół na Obwodowej

  Lekcje Zawodowe w Praktyce w Zespole Szkół na Obwodowej

  Wirtualny Festiwal Umiejętności Zawodowych w ZS na Obwodowej

  9 marca 2022 r. klasy 2 i 3 technikum logistycznego  uczestniczyły w „Wirtualnym Festiwalu Umiejętności Zawodowych. Łańcuch Dostaw w Logistyce”, zorganizowanym przez Akademię Umiejętności EUROCASH. Profesjonalni trenerzy, posiadający ponad 20-letnie doświadczenie zawodowe w branży FMCG, dzielili się swoją szeroką wiedzą fachową z praktycznego obszaru logistyki. Jest to projekt na rzecz promocji zawodów pod patronatem Ośrodka Rozwoju Edukacji.

  Uczniowie, podczas interaktywnego warsztatu, mieli okazję doskonalić swoje kompetencje zawodowe oraz poznać możliwości, jakie w zawodzie technik logistyk, czekają na nich po zakończeniu nauki. Zdobyli również fachową wiedzę o specyfice i kierunkach rozwoju w branży logistycznej. Pozyskali informację, jak podjąć pracę na konkretnym stanowisku w logistyce oraz jak zaplanować swoją ścieżkę rozwoju zawodowego. Zajęcia odbywały się przez 5 godzin.

  Warsztaty z fizjoterapeutką

  8 marca klasa 3 technikum hotelarskiego pozostawiła szkolną rzeczywistość za drzwiami i przeniosła się w świat odprężenia i relaksu. Dzięki uprzejmości Magdaleny Górnickiej magistra fizjoterapii, masażystki – uczniowie mieli możliwość zapoznania się z technikami masażu, poczynając od klasycznego poprzez leczniczy, relaksacyjny, bańką, a kończąc na masażu kamieniami i świecą. Dodatkową atrakcją był fakt, że techniki: głaskania, rozcierania, ugniatania prezentowane były na naszych uczniach (brawa za odwagę dla Maksymiliana i Ani). Wszyscy uczestnicy zgodnie stwierdzili, że zajęcia na długo pozostaną w ich pamięci.

  Profesjonalny  make-up

  Kobieta, mimo że uważana jest za płeć piękniejszą, ciągle dąży, by wyglądać jeszcze lepiej. Mówi się, że makijaż, to jej najlepszy przyjaciel. 15 marca uczniowie klasy 3 technikum hotelarskiego mogli się przekonać, jak za pomocą kilku „sztuczek” profesjonalny makijażysta – w tej roli – Patrycja Fabiańska, (warto w tym miejscu wspomnieć, że jest naszą absolwentką) może zmienić nasz wizerunek. Metamorfozie poddała się Ania Fabiańska. Brawa za odwagę.

  Zobaczcie sami efekty zmian.

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE