Więcej

  Gra gitara!

  Czym różni się nauka gry na gitarze od nauki gry na pianinie? Wieloma rzeczami ale jedną z ważniejszych jest to, że jak już nauczysz się grać na tych instrumentach to na ognisko z przyjaciółmi zabierzesz gitarę bo… pianino jest mało poręczne. Przy ognisku, na szlaku turystycznym gitarzyści są niezwykle mile widziani, a jeśli jeszcze do tego potrafią śpiewać, to sukces mają gwarantowany… Podczas rodzinnego spotkania również można wykorzystać umiejętność gry na gitarze przynosząc dumę rodzicom i dając radość cioci, wujkowi…

  Zajęcia nauki gry na gitarze, które będą odbywać się w „Dworku na Długiej” cechuje indywidualny tok nauczania, który dostosowany jest do wieku, umiejętności i predyspozycji uczestników zajęć. Dlatego też zapraszamy zarówno tych, którzy jeszcze nigdy nie trzymali gitary w dłoniach ale czują, że „to jest to” jak i tych, którzy swą grę chcą jedynie szlifować prowadząc do perfekcji.

  Zajęcia prowadzi Andrzej Wartyni – wszechstronny muzyk gitarowy,  który potrafi nauczyć gry na wszystkich rodzajach tego instrumentu: gitarze klasycznej, gitarze akustycznej, gitarze basowej i gitarze elektrycznej.

  Uwaga! Zapisy do 19 września (czwartek).

   

  Wiek uczestników:

  min. w zależności od predyspozycji dziecka

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 50min.)

  Planowany termin zajęć:

  do uzgodnienia

  Termin spotkania organizacyjnego:

  23.09 – godz. 18:00

  Prowadzący:

  Andrzej Wartyni

  Koszt zajęć:

  100zł / m-c

   

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Plakat - GITARA I PIANINO zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE