1.5 C
Warka
czwartek, 1 grudnia, 2022
Więcej
  Strona głównaSportBieganieRuszyła druga edycja Zabaw Biegowych dla dzieci

  Ruszyła druga edycja Zabaw Biegowych dla dzieci

  Od 9 maja do 27 czerwca  na stadionie lekkoatletycznym oraz trawiastym boisku treningowym , rozpoczęła się cotygodniowa przygoda z bieganiem dla najmłodszych. Zajęcia organizowane są przez KS Start Pułaski Warka, są oczywiście bezpłatne i skierowane głównie do dzieci z klas 1-4 , co nie wyklucza obecności także młodszych dzieci.

  Zajęcia prowadzą Ciocie i Wujkowie z klubu biegacza, a proste ćwiczenia mają wyrobić nie tylko nawyk aktywności ruchowej poprzez zabawę i rywalizację, ale także zintegrować najmłodszych mieszkańców miasta i sąsiednich miejscowości. Każdorazowo, za obecność na treningach  dzieci będą otrzymywać drobne a docelowo, w dniu 19 czerwca,  przewidziany jest finał tych wysiłków podczas którego dzieci,  i także młodzież , będą rywalizować podczas I Wareckiej Olimpiady Lekkoatletycznej, a tydzień później zapraszamy na Piknik Biegowy wieńczący projekt.

  Serdecznie zapraszamy – poniedziałki, godzina 18:15

  Projekt otrzymał dofinansowanie w ramach „Programu Współpracy Powiatu Grójeckiego z Organizacjami Pozarządowymi, Podmiotami prowadzącymi Działalność Pożytku Publicznego oraz Kołami Gospodyń Wiejskich na rok 2022”.

  KS Start Pułaski Warka

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE