Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTrzeba mieć dobry pretekst żeby grać…

  Trzeba mieć dobry pretekst żeby grać…

  Jeśli myślisz, że teatr przydaje się tylko tym, którzy mają zamiar być aktorami to się grubo mylisz. W codziennych zmaganiach z życiem niemalże na każdym kroku wykorzystuje się wiedzę i predyspozycje zdobyte podczas teatralnych prób i występów scenicznych. Sztuka prezentacji, wystąpienia publiczne czy nawet zwykła komunikacja międzyludzka – to wszystko jest dużo prostsze mając doświadczenia teatralne…

  Jeśli jesteś uczniem gimnazjum, liceum czy technikum i czujesz w sobie predyspozycje aktorskie, czy chociażby pasję do teatru to w „Dworku na Długiej” jest coś specjalnie dla Ciebie. To Grupa Teatralna PRETEKST działająca w „Dworku” pod kierownictwem Anny Łobody. Grupa, mimo iż działa zaledwie od dwóch lat i jej skład zmienia się dynamicznie (ze względu na młodzież, która np. zaczyna naukę w szkołach średnich czy rozpoczyna studia poza Warką) ma na swoim koncie sukcesy. W tym roku otrzymała pierwszą nagrodę na Mazowieckim Festiwalu Teatrów Szkolnych im. Wojciecha Siemiona za spektakl „Clowni” na podstawie dramy Andrzeja Strzeleckiego.

  Cotygodniowe zajęcia oraz dodatkowe warsztaty rozwiną w uczestnikach zainteresowanie teatrem, pozwolą pracować nad ekspresją i kreatywnością w gronie rówieśników i pod czujnym okiem doświadczonego instruktora. Uwaga! Zapisy do 19 września.

  Wiek uczestników:

  Szkoła gimnazjalna i ponadgimnazjalna

  Cykl zajęć:

  4 x miesiąc (jedno spotkanie – 3h)

  Planowany termin zajęć:

  środy – godz. 17-20

  Termin spotkania organizacyjnego:

  24.09 – godz. 17:00

  Prowadzący:

  Anna Łoboda

  Koszt zajęć:

  50zł / m-c

   

  Kontakt:

  Dworek na Długiej

  ul. Długa 3

  tel. +48 667 22 70

  dworek@dworek.warka.pl

  Teatr mlodziezowy - plakat zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE