-8 C
Warka
poniedziałek, 4 grudnia, 2023
Więcej
  Strona głównaBlogiHalicki, Rosati i Rajkowski... otwarte spotkanie w Grójcu

  Halicki, Rosati i Rajkowski… otwarte spotkanie w Grójcu

  W czwartek 30 czerwca o godz.19.00 w Grójeckim Ośrodku Kultury odbędzie się otwarte spotkanie z europosłem Andrzejem Halickim, posłem i ekonomistą, profesorem SGH Dariuszem Rosatim oraz wicemarszałkiem Województwa Mazowieckiego Rafałem Rajkowskim.

  Jeśli interesuje Cię sytuacja gospodarcza i ekonomiczna Polski.
  Jeśli martwi Cię Twoja przyszłość finansowa.
  Jeśli nie zgadzasz się z polityką rządu i uważasz, że jest coraz gorzej, koniecznie przyjdź na spotkanie z wybitnymi przedstawicielami świata ekonomii i polityki.
  Dariusz Rosati – profesor nauk ekonomicznych, minister spraw zagranicznych, członek Rady Polityki Pieniężnej, europarlamentarzysta i poseł.
  Andrzej Halicki – polityk, przedsiębiorca, minister administracji i cyfryzacji poseł, europarlamentarzysta.
  Rafal Rajkowski – samorządowiec, wiceprezydent Radomia, członek zarządu województwa mazowieckiego, od 2018 wicemarszałek.
  Ci wybitni ekonomiści, politycy i samorządowcy przedstawią w sposób rzeczowy i jasny, czym jest inflacja i dlaczego rośnie, kiedy i jak można zatrzymać wzrost rat kredytów, czy Polska może liczyć w najbliższym czasie na pomoc Unii Europejskiej?
  Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców regionu.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE