-0.7 C
Warka
piątek, 3 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRFinał Sokoliki Cup z udziałem zawodników z Warki

  Finał Sokoliki Cup z udziałem zawodników z Warki

  12 czerwca 2022 zawodnicy KS „Warka” z rocznika 2012 zagrali w Wielkim Finale Sokoliki Cup. Awansowaliśmy tam dzięki wygraniu turnieju eliminacyjnego w Otwocku. Na turnieju znalazło się 16 najlepszych drużyn, które rywalizowały równocześnie na 4 boiskach na płycie głównej stadionu Legia Warszawa. Było to z pewnością niesamowite przeżycie dla wszystkich uczestników. W grupie mierzyliśmy się z drużynami AS Milan Sport, UKS Młodzik Radom oraz Młode Orły Nadnarwianki. Z grupy nr 1 wyszliśmy z drugiego miejsca zdobywając 4 punkty.

  Następnie czekała nas kolejna faza grupowa. Trener Paweł wylosował miejsce w grupie A, z drużynami Varsovia Warszawa, FC Lesznowola i po raz kolejny AS Milan Sport. Tym razem mecze nie potoczyły się do końca po naszej myśli i zdobyliśmy tylko 1 punkt. Do wielkiego finału z naszej grupy awansowała Varsovia natomiast o 3 miejsce w turnieju walczył Milan Sport.

  Było to niesamowite doświadczenie, móc zagrać z najlepszymi drużynami, na pięknym stadionie. Oby chłopcy tam wrócili jako seniorzy by reprezentować barwy stołecznego klubu.

  Chłopcom przez cały czas trwania turnieju pomagali najlepsi kibice na świecie. Nieoficjalne źródła podają, że byli słyszani w Łazienkach Królewskich! Za swój wspaniały doping zostali nagrodzeni od organizatorów wyjątkowym prezentem – pulą 20 biletów na najbliższy mecz Polska – Belgia.

  Gratulacje dla wszystkich zawodników oraz kibiców, którzy mieli zaszczyt dopingować swoje pociechy na wspaniałym stadionie!

  CESIR Warka

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE