Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejV Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym w Warce!

  V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym w Warce!

  W niedzielę 21 sierpnia w Warce obyły się V Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym. Wystartowali w nich zawodnicy reprezentujący różne służby mundurowe – policję, wojsko, służbę więzienną, zawodową straż pożarną, straż miejską. Trasa wyścigu składała się z dwóch pętli po 33 km – z wareckiego rynku, przez wieś Piaseczno, Ostrołękę, Przylot, Ostrówek, Mniszew, Rozniszew, Zakrzew i ponownie aż do wareckiego rynku.

  Mistrzynią Służb Mundurowych w kategorii kobiet została podobnie jak w roku 2021 Monika Mazur (Komenda Miejska Policji w Zamościu), zaś Mistrzem Służb Mundurowych w kategorii mężczyzn zostali: w kat. M2 – Przemysław Kuświk (16. Jarociński Batalion Remontu Lotnisk), w kat. M3 – Marcin Szenderski (10. Opolska Brygada Logistyczna), w kat. M4 – Leszek Poloczek (Oddział Zewnętrzny Lubliniec), w kat. M5 – Ireneusz Stafiej (KP PSP Nisko) i w kat. M6 – Janusz Kuhrel (Rawex Energy Saving).

  Puchary i nagrody zwycięzcom wręczali: Prezes Żyrardowskiego Towarzystwa Cyklistów Kazimierz Kwiatkowski oraz reprezentujący Burmistrza Warki Dariusza Gizkę Dyrektor Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” Andrzej Zaręba.

  Organizatorami V Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w kolarstwie szosowym było Żyrardowskie Towarzystwo Cyklistów oraz Samorząd Warki.

  Pełna galeria zdjęć – kliknij tutaj.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE