-4.7 C
Warka
wtorek, 7 lutego, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejRock for Ukraine! Zapraszamy polskie i ukraińskie dzieci oraz młodzież na muzyczne...

  Rock for Ukraine! Zapraszamy polskie i ukraińskie dzieci oraz młodzież na muzyczne warsztaty z Brianem Allanem

  W najbliższy wtorek 13 września w godz. 15:00-18:30 w sali OSP Warka odbędzie się niezwykłe wydarzenie. Podczas warsztatów muzycznych z Brianem Allanem polskie i ukraińskie dzieci i młodzież razem zaśpiewają o wolności.

  Każdy może przyjść i włączyć się we wspólną muzyczną zabawę i integrację. Na pierwszych 100 uczestników (dzieci i młodzież) czekają specjalne koszulki oraz zabawki ufundowane przez firmę Mattel. Uczestnicy uczyć się będą autorskiego utworu przygotowanego przez Briana Allana, którego tekst załączony jest poniżej.

  Organizatorzy – Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej” zapewniają napoje oraz poczęstunek. Z wydarzenia przygotowany zostanie specjalny film oraz sesja fotograficzna. Wydarzenie jest częścią oficjalnego podsumowania działań realizowanych w Warce na rzecz ukraińskich uchodźców. Partnerem wydarzenia jest Żywiecka Fundacja Rozwoju.

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE