Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejDuży i mały bohater w Kinie Orange w Warce

  Duży i mały bohater w Kinie Orange w Warce

  28 października po raz kolejny zawita do Warki Kino Orange, które w ponad 100 miejscach w Polsce, w których nie ma sal kinowych pozwala obejrzeć największe hity dużego ekranu. Dzięki współpracy z „Dworkiem na Długiej” i warecką OSP mieszkańcy gminy będą mogli obejrzeć kinowe hity, w tym dwa polskie o dwóch bohaterach – dużym i małym.

  „Wałęsa. Człowiek z nadziei” – tego filmu nie trzeba przedstawiać. Andrzej Wajda – reżyseria, Janusz Głowacki – scenariusz, Robert Więckiewicz – Wałęsa… te nazwiska to gwarancja dobrego kina.

  Drugi film i bohater to „Mój biegun”, przedstawiający prawdziwą historia Jana Meli, najmłodszego w historii zdobywcy dwóch biegunów, a zarazem pierwszej niepełnosprawnej osoby, która dokonała takiego wyczynu. Film opowiada historia chłopca, który walcząc o powrót do normalnego życia, odnajduje w sobie siłę charakteru obcą niejednemu dorosłemu. To przepiękna opowieść o ludziach, którzy trwają razem pomimo tragedii i uczą się bolesne wydarzenia przekuwać w zwycięstwo… W rolę Janka Meli wcielił się Maciej Musiał a w jego rodziców Bartłomiej Topa i Magdalena Walach.

  O szczegółach pokazów (godzinach, cenie biletów, możliwościach rezerwacji) informować będziemy niebawem.

   

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE