7.3 C
Warka
niedziela, 2 kwietnia, 2023
Więcej
  Strona głównaKulturaDeszczowa piosenka nadchodzi...

  Deszczowa piosenka nadchodzi…

  Zapraszamy na wspólny wyjazd do Teatru ROMA na „Deszczową piosenkę”. Spektakl odbędzie się 24 listopada, zapisy do  24 października.

  Sceniczna wersja jednego z najpopularniejszych filmów muzycznych. Akcja opowieści rozgrywa się w środowisku filmowym Hollywood pod koniec lat 20, czyli w krytycznym dla branży okresie przechodzenia z filmu niemego na dźwiękowy. Główny bohater, Don Lockwood, to popularny gwiazdor, znany celebryta,  ulubieniec pań. Młody, przystojny, energiczny i bogaty – Hollywoodzki amant. Jego ekranową partnerką jest piękna i seksowna gwiazda Lina Lamont, przed której zaborczością delikatnie się broni. Uczuciem obdarza natomiast skromną, aspirującą aktorkę, Kathy Selden, która marzy o karierze na scenach teatralnych. Przyjacielem głównego bohatera jest Cosmo Brown, muzykalny i wesoły – zaufany kumpel i współpracownik Dona. Losy tej czwórki śledzimy na planie filmowym . Wydarzeniom towarzyszy rywalizacja pomiędzy paniami oraz romans gwiazdora i debiutantki. Publiczność już od ponad pół wieku kocha w „Deszczowej piosence” komizm sytuacyjny – perypetie bohaterów na planie filmowym i poza nim. No i oczywiście… samą „Deszczową piosenkę” wykonywaną w strumieniach deszczu.

  „Deszczowa piosenka” – Teatr ROMA w Warszawie – 24.11

  Cena biletu z autokarem – 115 zł

  Zgłoszenia do 24.10 – Magda Świerczewska – tel. 505 116 749

  Wyjazd z Warki spod CESiR – godz. 15.00

  Dzeszczowa piosenka - plakat

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE