Więcej
  Strona głównaKulturaDeszczowa piosenka nadchodzi...

  Deszczowa piosenka nadchodzi…

  Zapraszamy na wspólny wyjazd do Teatru ROMA na „Deszczową piosenkę”. Spektakl odbędzie się 24 listopada, zapisy do  24 października.

  Sceniczna wersja jednego z najpopularniejszych filmów muzycznych. Akcja opowieści rozgrywa się w środowisku filmowym Hollywood pod koniec lat 20, czyli w krytycznym dla branży okresie przechodzenia z filmu niemego na dźwiękowy. Główny bohater, Don Lockwood, to popularny gwiazdor, znany celebryta,  ulubieniec pań. Młody, przystojny, energiczny i bogaty – Hollywoodzki amant. Jego ekranową partnerką jest piękna i seksowna gwiazda Lina Lamont, przed której zaborczością delikatnie się broni. Uczuciem obdarza natomiast skromną, aspirującą aktorkę, Kathy Selden, która marzy o karierze na scenach teatralnych. Przyjacielem głównego bohatera jest Cosmo Brown, muzykalny i wesoły – zaufany kumpel i współpracownik Dona. Losy tej czwórki śledzimy na planie filmowym . Wydarzeniom towarzyszy rywalizacja pomiędzy paniami oraz romans gwiazdora i debiutantki. Publiczność już od ponad pół wieku kocha w „Deszczowej piosence” komizm sytuacyjny – perypetie bohaterów na planie filmowym i poza nim. No i oczywiście… samą „Deszczową piosenkę” wykonywaną w strumieniach deszczu.

  „Deszczowa piosenka” – Teatr ROMA w Warszawie – 24.11

  Cena biletu z autokarem – 115 zł

  Zgłoszenia do 24.10 – Magda Świerczewska – tel. 505 116 749

  Wyjazd z Warki spod CESiR – godz. 15.00

  Dzeszczowa piosenka - plakat

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE