Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRŚwiąteczny Koncert zespołu PECTUS

  Świąteczny Koncert zespołu PECTUS

  W najbliższy wtorek 20 grudnia w hali Centrum Sportu i Rekreacji odbędzie się specjalny Świąteczny Koncert Charytatywny. Gwiazdą wieczoru będzie zespół braci Szczepaników, który wykona kolędy, pastorałki oraz swoje największe przeboje w wersji akustycznej. Całość rozpocznie się o godz. 18:00 oficjalnym otwarciem CeSiR po kompleksowej termomodernizacji, której koszt wyniósł prawie 6 mln zł. W trakcie wydarzenia organizowana będzie zbiórka na rzecz zakupienia używanego autobusu i dostosowania go do potrzeb MOBILNEGO SZPITALA dla walczących ukraińskich żołnierzy. Działało będzie stoisko z nagrodami (każdy los wygrywa) oraz zorganizowana zostanie zbiórka do puszek. Na scenie wystąpi Amelka z „kijowskiego metra”, wszyscy będą mogli obejrzeć krótkie wywiady Fundacji TVPomaga nagrane w Kijowie, Buczy i Irpieniu. Finałem całości będzie koncert zespołu PECTUS.

  Bezpłatne zaproszenia z którymi będzie można wejść na koncert dostępne będą od piątku 16 grudnia od godz. 12:00 w Urzędzie Miejskim w Biurze Obsługi Interesanta. Uwaga, ilość zaproszeń ograniczona – WEJŚCIE TYLKO Z ZAPROSZENIEM.

  Organizatorzy: Samorząd Warki, Gminna Instytucja Kultury „Dworek na Długiej”, Centrum Sportu i Rekreacji oraz Fundacja TVPomaga.

  Wydarzenie współorganizowane jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE