3.3 C
Warka
środa, 29 marca, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWTS Warka rozpoczyna II rundę rozgrywek

  WTS Warka rozpoczyna II rundę rozgrywek

  Wraz z końcem roku seniorki WTS Warka zakończyły rozgrywki I rundy zasadniczej grup B I ligi mazowieckiej MWZPS, w której zajęły 5 miejsce. W kolejnej fazie zespół zagra z zespołami, które zajęły miejsc 3-6 (drużyny zostały podzielone na dwie grupy D i E).

  W II fazie rozgrywek siatkarki WTS Warka trafiły do grupy D z zespołami UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki, MUKS Joker Kozienice, SPS Konstancin Jeziorna, Olimp Tłuszcz, Mrozy VA Ósemka Siedlce.  Zespoły grają systemem „każdy z każdym” (mecz i rewanż). Wyniki zespołów, które grały ze sobą w I rundzie zostają przepisane do II fazy. W związku z powyższym wyniki meczów z drużyną Joker Kozienice zostają przepisane. Ponadto w II fazie nie zobaczymy Ósemki Siedlce, która tuż przed startem wycofała się z rozgrywek. Mecze z tą drużyną zostają zapisane jako walkowery. Zespoły z miejsc 1-2 grup D i E zagrają w sezonie 2023/2024 w I lidze Mazowieckiej Seniorek. Pozostałe zespoły, wraz z nowo zgłoszonymi, utworzą II Ligę Mazowiecką Seniorek.

  15 stycznia drużyna Warki zmierzyła się z UKS SPATA Grodzisk Mazowiecki. Zespół z Grodziska okazał się bezkonkurencyjny i wygrał spotkanie 3:0 ( 25:8, 25:16, 25:15).
  22 stycznia WTS zagrał ponownie w hali CeSiR tym razem z OLIMP Tłuszcz. Choć przez większość spotkania na boisku trwała wyrównana walka, końcówki setów należały do zespołu gości, który konsekwentnie wygrywał set za setem. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla Olimp Tłuszcz (25:14, 25:20, 25:22).

  WTS Warka serdecznie dziękuje za doping licznie zgormadzonym kibicom.

  WTS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE