Więcej
  Strona głównaKulturaMuzykaJezus Żyje w Warce już w niedzielę o 17:00 oraz o 18:30

  Jezus Żyje w Warce już w niedzielę o 17:00 oraz o 18:30

  Połączył nas Pan Jezus – mówią dziś muzycy, którzy 2 lata temu nie zdawali sobie sprawy, że będą razem wielbić Boga. Człowiek całkowicie świecki, niezwiązany z wiarą, wzrusza w tym momencie ramionami. Skoro założyli zespół, to niech sobie grają po kościołach, po co o tym pisać?

  Faktycznie, patrząc po ludzku nie stało się nic nadzwyczajnego, w końcu wielu muzyków zakłada kapele. Większość marzy o sławie, nagraniu płyty, która da im pieniądze, o wejściu na szczyty list przebojów. Tymczasem muzyczna wspólnota z Pionek wręcz przeciwnie. Marzą o tym, by ich posługa przybliżyła Boga ludziom, chcą wejść na szczyty bliskiej relacji z Niebem, a płytę nagrać, aby dzielić się z innymi Ewangelią. Takie mało światowe, ktoś by powiedział i w dodatku niekomercyjne, ale jednak są i tacy ludzie wśród nas. Jeśli chcesz ich spotkać, zobaczyć, posłuchać jak pięknie grają i śpiewają przyjdź w niedzielę do kościoła p.w. Św. Mikołaja w Warce na mszę o  godz. 17:00 lub na sam koncert o godz. 18:30. Zespół Jezus Żyje swoją wizytę w Warce rozpoczcie już od oprawy muzycznej mszy świętej o godz. 17:00.

  Zespół Jezus Żyje posługuje na wielu rekolekcjach charyzmatycznych m.in. od kilku lat z ich udziałem muzycznym organizowane są rekolekcje z ojcem Johnem Bashoborą, misjonarzem z Ugandy, który prowadził rekolekcje Jezus na Stadionie oraz z ojcem dr Joseph’em Vadakkel’em, znanym w ruchu charyzmatycznym misjonarzem z Indii. Jak mówią o sobie  Bardzo poważnie wzięliśmy sobie do serca słowa Jezusa, który wzywa każdego z ochrzczonych, by zaangażowali się w misję ewangelizacyjną. Pragniemy poprzez nasz śpiew, nasze uwielbienie i modlitwy składane Bogu, ukierunkowane ku ogłaszaniu Dobrej Nowiny, a więc wielkich dzieł Bożych włączać się w ten wymiar misji Chrystusa.

  Na występ zespołu “Jezus żyje!” zapraszają organizatorzy:

  Utwór Powietrzem moim jest w wykonaniu Zespołu Jezus Żyje.

  Plakat SPIEWAJ PRZY FARNEJ

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE