Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejTrzeci Dobry Wieczór - kolejny tomik poezji wydany!

  Trzeci Dobry Wieczór – kolejny tomik poezji wydany!

  W piątkowy wieczór, 12 maja w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbyła się promocja tomiku poezji „Trzeci Dobry Wieczór”. Cykliczne spotkania osób, które piszą i kochają poezję trwają już od ponad ośmiu lat a ich owocem są kolejno wydawane zbiory wierszy.

  „Trzeci Dobry Wieczór” zawiera poezję prezentowaną podczas ostatnich dziewięciu „Dobrych Wieczorów”. Na jego kartach znaleźć można wiersze lokalnych twórców: Magdaleny Chromińskiej – Tuszyńskiej, Andrei Patrycji Czasak, Weroniki Gos, Janusza Gwary, Pawła Lipińskiego, Anny Łuszczyk, Marii Małaśnickiej – Miedzianogóry, Piotra Mrozowskiego, Agnieszki Piekarz, Doroty Pisarek, Jadwigi Rączki – Krawczyk, Justyny Regulskiej, Sylwii Setniewskiej, Jadwgi Supłacz – Chromińskiej oraz Ewy Warbas – Szewczyk.

  Przybyli na spotkanie autorzy, w ramach promocji swoich utworów zaprezentowali zebranym po jednym, wybranym wierszu. Dzięki temu mogliśmy dostrzec jak zróżnicowany i wyjątkowy jest to zbiór. Podczas wieczornego spotkania był również czas na prezentację nowych utworów. Ale o tym w kolejnym artykule…

  „Dobry Wieczór”, jak zawsze zakończył koncert piosnki poetyckiej, gdzie słowa z dźwiękiem łączyli wspólnie artyści z TRIOdoKWARTETU.

  To był wyjątkowo poetycki wieczór, bardzo dobry wieczór!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE