Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRZespół "Grzeczni Chłopcy" zagrają szlagiery w stylu BigBitu na VIVAT PUŁASKI!

  Zespół „Grzeczni Chłopcy” zagrają szlagiery w stylu BigBitu na VIVAT PUŁASKI!

  GRZECZNI CHŁOPCY zagrają szlagiery w stylu BigBitu na scenie przy CAFE SAVANNAH podczas pikniku VIVAT PUŁASKI w Warce!
  Usłyszymy piosenki, które wszyscy dobrze znają, ale nikt nie słyszał. Najlepsze przeboje, chórki, choreografia, styl, dancing, szyk, elegancja, dziarska publika i pełen wigoru zespół – to przepis na udany bal. Tak właśnie bawią ludzi Grzeczni Chłopcy – nieokiełznani przodownicy dobrego humoru i pogody ducha. Zaopatrzeni w doskonałe instrumenty, modną odzież i szerokie uśmiechy przemierzają kraj. W każdym mieście, w każdej wsi, które odwiedzą, Polacy z entuzjazmem oddają się zabawie. W repertuarze mają najlepsze piosenki krajowej produkcji: Kombi, Anna Jantar, Lady Pank, Krzysztof Krawczyk, Feel, czy Elektryczne Gitary. To tylko część długiej listy artystów goszczących w muzycznym arsenale zespołu.
  Gdy zjawiają się Grzeczni Chłopcy, panie mdleją, chłopcy szaleją!
  Zapraszamy na szaloną zabawę już 2 lipca o godz. 18:30 i 19:50!
  Pełny program wydarzenia – kliknij tutaj
  Organizatorami wydarzenia są: Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce, Stowarzyszenie W.A.R.K.A. oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego (Budżet Obywatelski Mazowsza).
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE