Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRUTW Warka – uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023

  UTW Warka – uroczyste zakończenie roku akademickiego 2022/2023

  I tak oto kolejny, 17 już rok akademicki na UTW Warka dobiegł końca…

  Koordynatorka UTW – Grażyna Jagiełło przywitała gości i przedstawiła w skrócie nasze działania w tym roku akademickim. Na uroczystość przybyli włodarze Warki: Burmistrz Dariusz Gizka i Wiceburmistrz Teresa Knyzio. Swoją obecnością zaszczycili były i obecny dyrektorzy CeSiR – Marian Górski i Paweł Maciejewski.

  Po wielu miłych słowach i życzeniach studentom zostały wręczone dyplomy ukończenia roku akademickiego 2022/2023. Spotkanie odbyło się w pięknym miejscu, jakim jest Przystań na Winiarach, gdzie gościny udzielili nam przemili gospodarze Pani Malwina i Pan Jacek wraz ze swoim zespołem.

  Był czas na wspominanie i plany – już niedługo Seniorada 2023 i przygotowania do niej, a następnie realizacja projektu „Seniorzy na medal”, na który otrzymaliśmy grant w wysokości 5 000 zł z programu „Działaj Lokalnie” realizowanego przez Stowarzyszenie W.A.R.K.A.

  UTW Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE