Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKoncert Kuby Sienkiewicza – twórcy Elektrycznych Gitar podczas „SpłyWarki” 2023

  Koncert Kuby Sienkiewicza – twórcy Elektrycznych Gitar podczas „SpłyWarki” 2023

  29 lipca 2023 roku podczas XI edycji Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka” jako gwiazdę wieczoru będziemy gościć Kubę Sienkiewicza z obstawą. Koncert rozpocznie się o godz. 20:30 na plaży „Wareckie Malibu” przy ul. Nowy Zjazd.

  Kubę Sienkiewicza wszyscy znają jako twórcę sukcesu Elektrycznych Gitar. Piosenkarz, autor tekstów i muzyki, z zawodu specjalista neurolog. Współpracuje ze scenami literacko-muzycznymi, układa muzykę do filmów i teatru. Algorytmy streamingowe klasyfikują go jako: rock, pop, alternatywa, poezja śpiewana i rock’n’roll. W Warce wystąpi z obstawą czyli Łukaszem Dąbrowskim (akordeon) i Aleksandrem Koryckim (saksofon). Pierwszy z nich to człowiek orkiestra, wybitny instrumentalista, aranżer i dydaktyk. Drugi – oryginalny i zasłużony muzyk awangardowy, jazzowy i rockowy, twórca zarówno muzyki instrumentalnej jak i świetnych piosenek.

  Podczas koncertu w Warce grupa zaprezentuje program literacko-muzyczny „Drugie dno” oparty na piosenkach autorskich Kuby Sienkiewicza oraz repertuarze zespołu Elektryczne Gitary. Usłyszymy takie hity jak „Killer”, „Dzieci wybiegły”, „Człowiek z liściem”, „Jestem z miasta”, „Żądze” w ciekawych folkowo-bluesowych aranżacjach. To będzie dobry czas do wspólnego śpiewania.

  WSTĘP WOLNY – ZAPRASZAMY!

   

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE