Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejUWAGA! W niedzielę 20 sierpnia ograniczenia w ruchu!

  UWAGA! W niedzielę 20 sierpnia ograniczenia w ruchu!

  W niedzielę 20 sierpnia w Warce odbędzie się wyścig kolarski, który spowoduje ograniczenia w ruchu w centrum miasta.

  O godz. 12:00 z wareckiego rynku wystartuje kolejny już wyścig kolarski z cyklu ŻTC BIKE RACE oraz Mistrzostw Polski Służb Mundurowych w Kolarstwie Szosowym. Z tego powodu w godzinach 11:00-15:30 zostanie wyłączony ruch w Alei PTTK od ulicy Nowy Zjazd – dalej Farna (na wysokości Przechodniej) – Plac Czarnieckiego – Senatorska (odcinek wzdłuż Rynku) – Warszawska (od ulicy Lotników do Długiej). Pozostałe fragmenty trasy wyścigu (skrzyżowania) będą zamykane czasowo podczas przejazdu zawodników.

  Prosimy o nie parkowanie samochodów w obszarze Rynku gdzie odbywać się będzie główna część zawodów tj. start, meta i dekoracje. Wyścig składa się z 1 do 3 okrążeń o długości 33 km każde. Początek wyścigu o godz. 12:00 na wareckim rynku. Finisz zawodników najwyższej klasy startowej ok. 15:00. Dekoracja zwycięzców – ok. 15:30. Zapraszamy do kibicowania!

  Przepraszamy za utrudnienia i prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE