Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejMechaniczni gladiatorzy w Dworku

  Mechaniczni gladiatorzy w Dworku

  Po raz kolejny spotkaliśmy się by grac w Battletecha kto nie był niech żałuje. Osoby które przybyły na spotkanie miały szanse zapoznać się z podstawowymi regułami gry oraz rozegrać proste starcie 1vs1.

  Rozmowy jakie przeprowadziliśmy podczas spotkanie dają nadzieje ze nasz mały klub z czasem ma szanse skupić większa liczbę uczestników. :)

  Wiec odkurz  schowaną w szafie zbroje, naostrz orkowy  topór , przetasuj talie MTG (lub inną), nakarm pokemona, wychwalaj imię imperatora , sprawdź lokalizacje floty  i dołącz do nas. A może interesujesz się historią, może razem wejdziemy w świat WW2 i zrobimy rozpoznanie gry „Wrzesien1939”. Od was zależy w jakim kierunku podążymy a zaznaczam to nie musi być jedyna słuszna droga każdy może wskazać nam nowy kierunek :-) .

  A dla osób chcących nadal toczyć boje przy pomocy wielkich Mechów proszę o zapoznanie się z materiałem szkoleniowym:

  http://www.youtube.com/watch?v=bIM2NBV9y64

  obowiązkowo wszystkie części  by kolejne 2h w tym świecie stoczyć na efektywnej  grze z mniejszą ilością wątpliwości :-)

  Kolejne spotkanie 4 grudnia 2013 roku, godz. 17.00 Dworek na Długiej

  DOŁĄCZ DO NAS!!!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE