Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejMuzycy Orkiestry Moderato zagrali z Dawidem Podsiadło

  Muzycy Orkiestry Moderato zagrali z Dawidem Podsiadło

  W sobotę 26 sierpnia w Warszawie na Stadionie Narodowym odbył się koncert Dawida Podsiadło. Uczestniczyło w nim około 80 tysięcy fanów muzyka, który do udziału w koncercie zaprosił gości – m.in. Orkiestrę Dętą OSP Nadarzyn. Szeregi zaprzyjaźnionej grupy z Nadarzyna zasiliło kilkoro muzyków wareckiej Orkiestry Moderato! Wspólnie zagrali i zaprezentowali choreografie przygotowane przez Kapelmistrza Mirosława Chilmanowicza do utworów „Mori” oraz „Szarość i róż”. Warto wspomnieć, że Mirosław Chilmanowicz przez kilka lat prowadził zajęcia dla członków Moderato z musztry paradnej. Olbrzymia, obrotowa scena pomieściła ponad 70 osób, a zaprezentowane show zostało obdarowane salwą oklasków. Cieszymy się, że wareccy muzycy mogli zaprezentować swoje umiejętności na tym historycznym wydarzeniu.

  We wrześniu ruszy nabór do Orkiestry Moderato. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą uczyć się grać na instrumentach dętych, występować wspólnie z Orkiestrą na scenie, a także uczestniczyć w niezwykłych i ciekawych wydarzeniach!

   

  Fot. Orkiestra OSP Nadarzyn

  Galerię zdjęć znajdziesz TU!

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE