Więcej

  Życie po śmierci…?

   

  W czwartek – 14 listopada – odbył się szósty w tym semestrze wykład Wareckiej Akademii Wiedzy: „Niezbite dowody na istnienie życia po śmierci”, który prowadził tanatoterapeuta Sebastian Minor. Sala wypełniona była „po brzegi”, ale … Wszystkim naszym Słuchaczom należą się serdeczne przeprosiny oraz wyrazy podziwu za wytrwałość i wyrozumiałość bowiem … wykładowca spóźnił się całą godzinę! Niestety, tego dnia utworzyły się paskudne korki w Warszawie, w okolicach Piaseczna i przed osławionym już rondem w Górze Kalwarii. Jednak warto było czekać, gdyż po spotkaniu, uczestnicy wychodzili skupieni i pełni zadumy jakby odmienieni. Jedna z naszych stałych słuchaczek powiedziała: „Trzeba chyba jeszcze raz przemyśleć niektóre sprawy”. Oczywiście: myślenie ma przyszłość. Po to właśnie zorganizowaliśmy WAW – żeby zaprezentować Państwu różne aspekty funkcjonowania rzeczywistości, mało znane kultury, niezwykłych ludzi i rozmaite dziedziny sztuki – dać powód do nowych przemyśleń.

  Następne nasze spotkania odbędzie się jednak jak zwykle w czwartek o 1730, w Dworku na Długiej – 21 listopada. Dotyczyć ono będzie w szczególności towarzyszek życia współczesnych dyktatorów i ich postaw wobec wszechmocnych małżonków:

  KOBIETY DYKTATORÓW: poprowadzi filozof kultury KRZYSZTOF KAIM. Zapraszamy.

  Hanna Szczepanowska – koordynator Wareckiej Akademii Wiedzy w „Dworku na Długiej”

  IMG_0080 IMG_0084

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE