Więcej
  Strona głównaOrganizacjeTRANS-MED - globalna logistyka "działająca lokalnie"

  TRANS-MED – globalna logistyka „działająca lokalnie”

  Za nami prezentacje dwóch biznesowych „Partnerów” Programu „Działaj Lokalnie 2013” w ramach którego realizowanych jest na terenie powiatu grójeckiego, w tym gminy Warka wiele wartościowych projektów społecznych (ŁAZUCCY i BIOWET S.A.). Dziś kolejna firma dla której poza generowaniem zysków ważny jest rozwój lokalnej społeczności i jej aktywizacja. Po dwóch „Partnerach” z sąsiednich gmin, przedsiębiorstwo z gminy Warka – TRANS-MED Dariusz Witkowski.

  Corocznie – od 7 lat, od kiedy realizowany jest ten Program na terenie powiatu grójeckiego angażuje kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt lokalnych firm. Pamiętajmy – oni wspierają aktywność społeczną, my jako konsumenci doceniajmy to i wspierajmy rozwój takich firm. W tej edycji „Działaj Lokalnie” m.in. dzięki zaangażowanym społecznie firmom udało się wesprzeć aż 20 bardzo wartościowych lokalnie projektów. Jeśli chcesz się z nimi zapoznać – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?p=5006).

  Firmy wspierają Program w trzech poziomach – w największym „Partnerzy Strategiczni”, w nieco mniejszym – „Partnerzy” i w jeszcze nieco mniejszym – „Sponsorzy”. Jeśli chcesz poznać wszystkich biznesowych partnerów – kliknij tu (http://www.stowarzyszeniewarka.pl/?page_id=5021).

  04 - Biznesowi Partnerzy - Trans-Med - Warka

  Firma TRANS – MED powstała w 1995r w odpowiedzi na rosnące potrzeby dynamicznie rozwijającego się rynku logistycznego. Podstawowym obszarem  aktywności firmy są działania wspierające szeroko rozumiane usługi logistyczne mające służyć poprawie organizacji firmy  klientów między innymi w zakresie:

  • dystrybucja krajowa i międzynarodowa
  • przechowywanie towarów
  • przepakowywanie
  • kompletowanie promocji
  • co – packing
  • konfekcjonowanie
  • przygotowanie do wysyłki
  • outsourcing projektów logistycznych
  • interim management
  • magazynowanie

  Wychodząc naprzeciw  oczekiwaniom klientów, firma zamierza poszerzyć  ofertę o wyposażenie, które wspomaga procesy logistyczne gdyż na prawidłowy rozwój firmy wpływają przeróżne czynniki – także te, które wydają się najbardziej prozaiczne. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zbalansowanie ich wszystkich. Wsparcie merytoryczne pracowników , posiadających bogate doświadczenie, daje gwarancję, że obsługa i sprzęt wybrany przez klienta będzie dokładnie dopasowany do jego potrzeb oraz możliwości.

  Nowoczesne środki transportu, którymi dysponuje TRANS – MED zapewniają bezkolizyjny przewóz. W skład floty wchodzą najnowocześniejsze i niezawodne samochody posiadające certyfikaty minimum EURO 3. Do dyspozycji Klientów firma oddaje szeroki asortyment naczep dostosowanych do każdego produktu. Profesjonalna realizacja przyjętych zleceń transportowych możliwa jest dzięki stałej dostępności taboru, szybkiej reakcji na zamówienie oraz wysokiej elastyczności firmy.

  Wszystkie samochody wyposażone są standardowo w system nawigacji satelitarnej GPS. Rozwiązanie to stosowane jest także dla usług transportu krajowego, dając Klientom możliwość kontroli oraz śledzenia wykonywanego zlecenia. Tym samym podnosi znacznie bezpieczeństwo świadczonych usług.

  Uzupełnieniem oferty TRANS – MED w zakresie przewozu jest krajowy transport całopojazdowy i drobnicowy. Firma oferuje nowoczesny i doskonałej jakości tabor dostosowany do przewozu różnorodnych produktów a także punktualne podjęcia i dostawy.

  Bezpieczeństwo wykonywanego zlecenia w zakresie transportu zapewniają najlepsi, doświadczeni kierowcy. Transport krajowy obejmuje swym zasięgiem teren całej Polski.

  Dzięki zastosowaniu systemu śledzenia i kontroli pojazdów GPS Klient ma możliwość śledzenia przebiegu transportu na ekranie swojego komputer.

  Firma na życzenie Klienta jest zawsze gotowa skonstruować  szczegółową ofertę razem z blokiem działań  w odniesieniu do indywidualnej sytuacji i potrzeb , dzięki czemu unika się standardowych i przypadkowych rozwiązań. Taka oferta  gwarantuje pewność, że wspólny wysiłek zaowocuje wieloletnią, satysfakcjonującą współpracą.

   

  KONTAKT:

  TRANS-MED Dariusz Witkowski

  Murowanka 18

  05-660 Warka

  www.transmed.com.pl

  tel./fax: (+48) 48 667 02 12
  tel. kom.: (+48) 504 127 597
  e-mail: biuro@transmed.com.pl

  Właściciel: Dariusz Witkowski

  tel. 602 484 593

  e-mail: darek@transmed.com.pl

  Specjalista ds Logistyki: Łukasz Bekas

  tel. 668 160 200

  e-mail: lukasz@transmed.com.pl

  Magazynier : Adrian Łęcki

  tel. 504 127 828

  e-mail adrian@transmed.com.pl

   

  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
  Stowarzyszenie W.A.R.K.A.https://stowarzyszeniewarka.pl
  Nasza misją jest rozwój lokalny poprzez pobudzanie aktywności mieszkańców i promocję powiatu grójeckiego. Wizja Aktywność Rozrywka Kultura Alternatywa to hasła, których pierwsze litery tworzą nazwę organizacji i są drogowskazem przybliżającym jej cele i działalność.

  NAJPOPULARNIEJSZE