Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRNowy Monitoring Wizyjny Kompleksu Orlik

  Nowy Monitoring Wizyjny Kompleksu Orlik

  W dniach 2-10 października 2023 r. na terenie Kompleksu Sportowego Orlik został zmodernizowany system monitoringu.

  Nowy system Telewizji Przemysłowej CCTV składa się z rejestratora XVR umożliwiającego zapis z 8 kamer HDCVI/AHD/TVI/ANALOG/IP, wyposażonego w 2 dyski 6TB przystosowane do zapisu ciągłego 24/7.

  Archiwum nagrań przewidziane jest na 1 miesiąc, następnie najstarsze nagrania będą nadpisywane. Teren boiska, skateparku i budynku monitorują kamery HDCVI o rozdzielczości 5MPx. Monitor LED zainstalowany w pomieszczeniu technicznym do podglądu obrazu z kamer i archiwum oraz konfiguracji systemu.

  Do części kamer wykorzystano istniejące okablowanie koncentryczne, do pozostałych kamer wykonano nowego okablowania w rurach DVR ułożonych pod kostką brukową.

  Kamery umieszczone w strategicznych miejscach na terenie Kompleksu Sportowego zwiększą bezpieczeństwo, bo dzięki monitoringowi można obserwować, co dzieje się w okolicy, a w razie potrzeby szybko zareagować na potencjalne zagrożenia (kradzieże, włamania, akty wandalizmu lub przemocy). Monitorowanie może również pomóc w zapobieganiu incydentom, ponieważ potencjalni sprawcy widzą kamery i wiedzą, że są obserwowani, przez co są mniej chętni do podejmowania różnego rodzaju działań zabronionych.

  CESIR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE