Więcej
  Strona głównaInstytucjeZapraszamy 3 grudnia na warecki Rynek na „MotoMikołajki”

  Zapraszamy 3 grudnia na warecki Rynek na „MotoMikołajki”

  Co roku z okazji Mikołajek w wielu miastach w Polsce są organizowane akcje MotoMikołaje. Głównymi uczestnikami tych wydarzeń są pasjonaci motoryzacji, a w szczególności motocykliści. Jest to okazja do zaprezentowania swoich pojazdów w wersji świątecznej, a przy okazji możliwość spotkania się i wspólnego kwestowania na rzecz osób potrzebujących.

  W tym roku po raz pierwszy MotoMikołaje zawitają na Warecki Rynek pod patronatem honorowym Burmistrza Miasta Warki. Wydarzenie odbędzie się 3 grudnia w godz. 12 – 15. Celem tegorocznej akcji jest pomoc dla Alicji z gminy Chynów, dwulatki która zmaga się z powikłaniami z racji skrajnego wcześniactwa. Dziewczynka od samego początku dzielnie walczyła o życie. Teraz jej rodzina, przyjaciele i znajomi walczą o lepsze i godne życie dla niej. Organizatorem wydarzenia jest klub motocyklowy WERWA WARKA FG oraz Stowarzyszenie MotoVerwa. Udział w wydarzeniu zapowiedziała również lokalna grupa WGR CARS i szereg organizacji wspierających jak: Animator ABC dziecka, DJ RAFCIO, KGW, OSP Warka, OSP Gościeńczyce, Przejazdy Medyczne MAGMED.

  Cały czas zgłaszają się kolejne osoby o wielkich sercach chcących pomóc małej Alicji. Wszystkich uczestników łączy jedno: miłość do motoryzacji i chęć pomocy innym. Swoim działaniem pokazują, że nawet zimą ich serca są gorące.

  Serdecznie zapraszamy na MOTOMIKOŁAJKI do Warki. Szykuje się bardzo dużo atrakcji, konkursów z nagrodami, zabawy, pyszne jedzenie, a przede wszystkim moc uśmiechu i radości. A to wszystko przy rytmach dobrej muzyki. Szczegóły znajdują się na plakacie, a całe wydarzenie można śledzić w mediach społecznościowych WERWA WARKA FG, MotoVerwa i WGR CARS.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE