Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRTenisowe zmagania w CeSiR

  Tenisowe zmagania w CeSiR

  19 listopada w Centrum Sportu i Rekreacji w Warce odbył się drugi w tym sezonie Turniej Tenisa Stołowego. Rywalizacja przebiegała w kategorii open mężczyzn i kobiet.

  Niedzielny turniej przyciągnął 20 zawodników i 3 zawodniczki. Po oficjalnym rozpoczęciu nastąpiło losowanie do rozstawienia zawodników w harmonogramie gier. Mecze toczyły się do trzech wygranych setów. Mężczyźni rywalizowali systemem rosyjskim (do dwóch przegranych, następnie mecze o miejsca). Zaletą tego systemu jest fakt, że jedna porażka nie deklasuje zawodnika z gry i ma on szanse zdobyć wicemistrzostwo. Kobiety walczyły zaś w jednej grupie systemem „każdy z każdym”. Rozegrano wiele ciekawych pojedynków, a rywalizacja z meczu na mecz była coraz bardziej zacięta. Zawody stały na dobrym poziomie. Ostatecznie na podium znaleźli się:

  Kat. Mężczyzn

  I miejsce – Walczak Cezary
  II miejsce – Gzubicki Rafał
  III miejsce – Klimek Zenon

  Kat. Kobiet

  I miejsce – Gwardys Magdalena
  II miejsce – Galera Katarzyna
  III miejsce – Janoszczuk Aldona

  Na zakończenie dekoracji najlepszych zawodników i zawodniczek dokonał Dyrektor CeSiR Paweł Maciejewski wręczając pamiątkowe puchary oraz nagrody. Gratulujemy zwycięzcom zawodów, jak również wszystkim zawodnikom sportowego zaangażowania i dobrych wyników. Na kolejne zawody zapraszamy w lutym. Organizatorem turnieju było CeSiR Warka.

  CESIR Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE