Więcej
  Strona głównaInstytucjePasowanie na przedszkolaka w Bajkowym Statku

  Pasowanie na przedszkolaka w Bajkowym Statku

  Pasowanie na przedszkolaka to niezwykle wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęło swoją przygodę z Przedszkolem Samorządowym Nr 1 w Warce.

  Główni bohaterowie 25 października 2023 r., po raz pierwszy zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i recytatorskie na szerszym forum. Po części artystycznej, Pani Dyrektor przyjęła dzieci do grona społeczności przedszkolnej poprzez akt pasowania, czyli dotknięcie ogromną kredką ramienia każdego przedszkolaka.

  Na pamiątkę tego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom oraz upominek. Dla przedszkolaków było to ogromne przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i radości. Gratulujemy małym artystom i życzymy im owocnego i bogatego w doświadczenia pobytu w naszym Przedszkolu.

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE