Więcej
  Strona głównaDla mieszkańcaPodpowiadamy na prezent

  Podpowiadamy na prezent

  Poszukujesz pomysłu na prezent? Podaruj najbliższym upominek, który będzie oryginalny i dodatkowo rozwinie kreatywność! Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce proponuje ciekawe zestawy prezentowe poniżej 100 zł.

  1. Propozycja dla najmłodszych to książeczki edukacyjne dla dzieci w wieku 9-13 lat– Poznaj Pana Kazimierza oraz Poznaj tajemnice winiarskiego parku w zestawie z magnesem.
  2. Kolejnym ciekawym zestawem jest oryginalny, ręcznie malowany kubek na herbatę w zestawie z książką ,,Dzieje miasta Warki ‘’, która przywoła wspomnienia i utrwali historyczne dzieje naszego miasta. Warto mieć ją w domu.
  3. Oryginalnym zestawem jest także notes z wizerunkiem pięknej Heleny Modrzejewskiej z obrazu, który możemy obejrzeć w naszym muzeum oraz wygodna filiżanka do kawy. W sprzedaży mamy także notes z Kazimierzem Pułaskim.

  Te wszystkie zestawy mogą Państwo nabyć w naszym muzealnym sklepiku. Prowadzimy także sprzedaż wysyłkową. Zachęcamy do zakupu.

  Informacje dotyczące zestawów oraz zakupu uzyskają Państwo telefonicznie 48 667 20 20 w.21 lub poprzez e-mail: rezerwacja@muzeumpulaski.pl

  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warce
  Muzeum im. K. Pułaskiego w Warcehttps://www.muzeumpulaski.pl
  Misją Muzeum im. Kazimierza Pułaskiego w Warce jest kultywowanie pamięci i ochrona materialnego dziedzictwa po polsko-amerykańskim bohaterze Kazimierzu Pułaskim, polskim wychodźstwie, szczególnie do USA oraz ochrona materialnego i duchowego dziedzictwa kulturowego ziemi grójeckiej i Warki.

  NAJPOPULARNIEJSZE