Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWernisaż wystawy fotografii Wiktorii Szeląg

  Wernisaż wystawy fotografii Wiktorii Szeląg

  8 grudnia 2023 r. o godz. 18:00 w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbył się wernisaż wystawy fotografii autorstwa Wiktorii Szeląg pt. „Miejsce na Twoją fotografię”. Przedstawione zdjęcia są niezwykle przejmujące, a to za sprawą ich tematu. Przedstawiają one wizerunki osób, które zmagają się chorobą nowotworową. W lutym 2023 roku autorka ruszyła z inicjatywą do której zaprosiła osoby, które chcą wykonać zdjęcia będące dla nich samych symbolem walki o zdrowie i życie. Do udziału zgłosiło się wiele osób, a ich fotografie na przekór losowi ukazują uśmiechniętych, pełnych energii ludzi. Wielu z nas mogłoby im zazdrościć woli walki i gotowości do działania.

  Wiktoria zadedykowała projekt swojej mamie, która również jest jedną z bohaterek przedstawionych na fotografiach.

  Podczas wernisażu autorka opowiedziała o realizacji pomysłu i przytoczyła historie osób, których wizerunki mogliśmy obejrzeć na fotografiach. Zaznaczyła, że projekt nie kończy się – jest otwarty i osoby chętne nadal mogą wykonać pamiątkowe zdjęcia.

  Wystawa będzie dostępna dla zwiedzających do 24 stycznia w godzinach pracy Dworku na Długiej.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE