Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejŚwiąteczny kiermasz z wielką mocą

  Świąteczny kiermasz z wielką mocą

  W niedzielę 15 grudnia, w sali OSP Warka (ul. Farna 2) odbędzie się kolejny „Warecki Charytatywny Kiermasz Świąteczny”. Chętni warecczanie będą mogli wesprzeć lokalne inicjatywy kupując ręcznie wykonane świąteczne ozdoby, tj. stroiki, bombki, dzwonki, bałwanki, mikołaje ale i karty świąteczne czy charytatywne kalendarze na 2014 rok. Kiermasz odbędzie się w świątecznej scenerii i atmosferze występów artystycznych dzieci i młodzieży. Będzie, podobnie jak w zeszłym roku wystawa szopek bożonarodzeniowych. Nowością, będzie możliwość wsparcia Funduszu Stypendialnego dla młodzieży w gminie Warka poprzez zakupienie szopek.

  Zapraszamy do Ochotniczej Straży Pożarnej w Warce w niedzielę 15 grudnia w godzinach 09:00 – 17:00.

  Ideą Wareckiego Kiermaszu Bożonarodzeniowego jest wsparcie różnych działań społecznych i charytatywnych realizowanych przez działające w gminie Warka organizacje pozarządowe, grupy nieformalne, kluby, placówki oświatowe.

  Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu aby wesprzeć lokalne działania!

  KIERMASZ plakat 2

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE