Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWareckie aukcje dla WOŚP… mega atrakcje!

  Wareckie aukcje dla WOŚP… mega atrakcje!

  Już 28 stycznia odbędzie się 32. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Jak co roku także Warka zagra i będzie zbierała środki na rzecz oddziałów pulmunologicznych dla dzieci i dorosłych.

  Finał WOŚP widoczny jest głównie na ulicach Polskich miast. Co roku w najgorętszą niedzielę stycznia wychodzą na ulice miast wolontariusze, którzy zbierają pieniądze do puszek. Jednak równie ważne jest to, co dzieje się w Internecie. Tu właśnie poprzez serwis Allegro odbywają się aukcje ciekawych przedmiotów bądź atrakcji. Warecki Sztab WOŚP również zdobył wiele ciekawych przedmiotów na licytacje. Dzięki nim jesteśmy w stanie zdobyć więcej pieniędzy na najnowocześniejszy sprzęt medyczny ratujący ludzkie życie i zdrowie. Każdy kupujący otrzymuje przedmiot bądź udział w niecodziennym wydarzeniu. Każda z tych rzeczy jest pamiątką, która przypomni o udzielonym wsparciu.

  Wszystkie aukcje wystawione przez warecki sztab WOŚP znajdziesz tu: AUKCJE SZTABU WOŚP W WARCE codziennie będą pojawiać się tu nowe aukcje. 

  Wśród aukcji znajdziesz m.in.: gadżety WOŚP, vouchery gastronomiczne, pobyty w ciekawych miejscach, przedmioty z autografami wyjątkowych twórców.

  Na Allegro można także zakupić kalendarz WOŚP wydany przez Sztab w Warce – TU KUP KALENDARZ

   

  Jeśli chcesz coś przekazać na licytację dla WOŚP – prosimy o kontakt ze Sztabem – 782 663 901

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE