Więcej
  Strona głównaInstytucjeDzień babci i dziadka w wareckim Przedszkolu Samorządowym

  Dzień babci i dziadka w wareckim Przedszkolu Samorządowym

  Dzień Babci i Dziadka to dzień szczególny oraz radosny zarówno dla wnucząt małych, jak i tych dużych. Z tej okazji, jak co roku w Przedszkolu Samorządowym Nr 1 w Warce zorganizowane zostały uroczystości z okazji tego ważnego święta.

  Dzieci z grup najstarszych zaprosiły na internetowe występy swoje kochane Babcie i kochanych Dziadków. Przedszkolaki przygotowały specjalny program artystyczny. Recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Wyraziły tym samym swoją bezgraniczną i ogromną miłość do babć i dziadków. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role. Jesteśmy pewni, że, oglądający występy, czcigodni seniorzy ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. A niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.

  Życzymy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia, pogody ducha, wszelkiej pomyślności, szacunku i miłości  najbliższych. Dni pełnych słońca oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.

  Przedszkole Samorządowe Nr 1 w Warce

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE