Więcej

  Na półmetku WLH

  Rozgrywki Wareckiej Ligi Halowej w sezonie 2023/24 wchodzą w decydująca fazę. 13 stycznia rozpoczęliśmy rundę rewanżową, w której o mistrzostwo walczy 8 zespołów: STAL PLAST, UŚMIECH NAD PILICĄ, AKS ODJAZD, TEAM KAJAKI24, PRIMA AUTO WARKA, WARM POLSKA, TOP MARKET, GIZA RACING.

  Po 9 kolejkach sytuacja w tabeli WLH jest bardzo interesująca. U góry uplasowała się PRIMA AUTO WARKA z 21 pkt. Po piętach depcze im TOP MARKET i TEAM KAJAKI24 z dorobkiem 20 punktów. Ostatniego słowa w walce o na podium nie powiedziała WARM Polska, która aktualnie zajmuje 4 miejsce. Czy Uśmiech nad Pilicą, Giza Racing i AKS Odjazd będą w stanie zamieszać w lidze? Dowiemy się niebawem, zespoły notują po 10 pkt. i 9 pkt. Stawkę zamyka STAL PLAST. Aktualna sytuacja w tabeli jest bardzo ciekawa, a terminarz gwarantuje emocje do ostatniej rundy! Zapraszamy do hali CeSiR. Najbliższa kolejka WLH w niedzielę 18 lutego.

  Wyniki spotkań:

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE