Strona głównaOrganizacjeKS WarkaZwycięstwo drużyny KS Warka w turnieju Euro Pokolenie

Zwycięstwo drużyny KS Warka w turnieju Euro Pokolenie

Po eliminacjach na szczeblu okręgu ROZPN w których wystąpiło 16 drużyn, nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i awansowała do wielkiego finału, który odbył się w Sochaczewie.

W finale wystąpiło 16 drużyn z całego Mazowsza podzielonych na 4 grupy. Drużyna KS Warka wygrała wszystkie mecze w grupie pokonując KS Łomianki 3-0, BVB Warszawa 2-0, Wkra Zbuczyn 2-1. W półfinale spotkaliśmy się z drużyną KS Wesoła. Po trzech minutach meczu przegrywaliśmy 0-2, ale po wskazówkach i podpowiedzi trenera Pawła Bylaka drużyna zagrała kolejne minuty bardzo dobrze i pokonała zespół z Wesołej 4-2. W finale nasz zespół po wyrównanym meczu pokonał w rzutach karnych KS Drukarz Warszawa 3-2. W regulaminowym czasie gry padł wyniki remisowy 2-2.

Warto napisać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Aleksander Szydło.

Skład drużyny zwycięzców: Aleksander Szydło – Kapitan, Mikołaj Jodłowski, Dawid Zbrzezny, Tadeusz Zawadzki, Szymon Matysek, Marcel Wójcik, Michał Marchel, Dominik Donica, Jan Pakulski, Filip Warmijak. Trener – Paweł Bylak / Tomasz Matysek.