Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaZwycięstwo drużyny KS Warka w turnieju Euro Pokolenie

  Zwycięstwo drużyny KS Warka w turnieju Euro Pokolenie

  Po eliminacjach na szczeblu okręgu ROZPN w których wystąpiło 16 drużyn, nasza drużyna wygrała wszystkie mecze i awansowała do wielkiego finału, który odbył się w Sochaczewie.

  W finale wystąpiło 16 drużyn z całego Mazowsza podzielonych na 4 grupy. Drużyna KS Warka wygrała wszystkie mecze w grupie pokonując KS Łomianki 3-0, BVB Warszawa 2-0, Wkra Zbuczyn 2-1. W półfinale spotkaliśmy się z drużyną KS Wesoła. Po trzech minutach meczu przegrywaliśmy 0-2, ale po wskazówkach i podpowiedzi trenera Pawła Bylaka drużyna zagrała kolejne minuty bardzo dobrze i pokonała zespół z Wesołej 4-2. W finale nasz zespół po wyrównanym meczu pokonał w rzutach karnych KS Drukarz Warszawa 3-2. W regulaminowym czasie gry padł wyniki remisowy 2-2.

  Warto napisać, że najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Aleksander Szydło.

  Skład drużyny zwycięzców: Aleksander Szydło – Kapitan, Mikołaj Jodłowski, Dawid Zbrzezny, Tadeusz Zawadzki, Szymon Matysek, Marcel Wójcik, Michał Marchel, Dominik Donica, Jan Pakulski, Filip Warmijak. Trener – Paweł Bylak / Tomasz Matysek.

  Zarząd KS „WARKA”

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE