Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na Długiej32. dWorek z Piosenką i zespół ZaSkoczeni

  32. dWorek z Piosenką i zespół ZaSkoczeni

  W niedzielne popołudnie 11 lutego w Gminnej Instytucji Kultury „Dworek na Długiej” odbyło się kolejne spotkanie z cyklu dWorek z Piosenką. Na scenie gościliśmy duet „ZaSkoczeni”, który w Warce mieliśmy już okazję usłyszeć podczas zeszłorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Turystycznej „SpłyWarka”.

  W tym nieco już walentynkowym klimacie wysłuchaliśmy piosenek nie tylko o miłości. Zespół wykonał utwory z własnego repertuaru ale również z repertuaru m.in. Agnieszki Osieckiej czy Andrzeja Poniedzielskiego.

  Mimo dość krótkiego stażu artystycznego – zespół powstał pod koniec 2022 roku – koncert wypadł niezwykle naturalnie – tak jakby grali ze sobą od lat. Aksamitny głos Justyny z przyjemną gitarą Kamila to duet idealny! Uczestnicy koncertu „zaSkoczeni” mogli być wyłącznie pozytywnie.

  Dziękujemy za wspaniałe muzyczne spotkanie z poezją i za Państwa obecność.

  Pełna galeria zdjęć – kliknij tutaj.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE