Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRWLH - koniec ligi tuz tuż

  WLH – koniec ligi tuz tuż

  W tegorocznych rozgrywkach Wareckiej Ligi Halowej o mistrzostwo walczy 8 drużyn: STAL PLAST, UŚMIECH NAD PILICĄ, AKS ODJAZD, TEAM KAJAKI24, PRIMA AUTO WARKA, WARM POLSKA, TOP MARKET, GIZA RACING. Przed nami ostatnie mecze, które wyłonią zwycięzcę ligi.

  18 lutego rozegraliśmy III, IV i V kolejką WLH. Nie obyło się bez niespodzianek, które sporo zamieszały w tabeli. Tuż przed końcem ligi na pierwsze miejsce wskoczył TOP MARKET, który ma tylko 2 punkty przewagi nad drugą drużyną – PRIMĄ AUTO WARKA. Decydujący mecz pomiędzy dwoma drużynami już 3 marca. Trzecie miejsce aktualnie zajmuje Team Kajaki24, ale chrapkę na podium ma jeszcze WARM Polska. Giza Racing, AKS odjazd i Uśmiech nad Pilicą walczą już o jak najlepszą pozycję w tabeli końcowej, a STAL PLAST wciąż ma jeszcze szansę na pierwsze ligowe zwycięstwo.

  Przed nami ostatnie mecze WLH. 3 marca zostanie rozegrana VI i VII kolejka rewanżowa, która wyłoni tegorocznego mistrza, a 10 marca odbędzie się dodatkowo gra o Superpuchar Ligi. Serdecznie zapraszamy do kibicowania.

  Poniżej ostatnie wyniki meczów i klasyfikacja w tabeli ligi i strzelców.

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE