Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKoncert muzyki filmowej w wykonaniu sekcji wokalnej "Dworku na Długiej"

  Koncert muzyki filmowej w wykonaniu sekcji wokalnej „Dworku na Długiej”

  We wtorek, 12 marca 2024 r. w „Dworku na Długiej” odbył się koncert sekcji wokalnej pod kierownictwem Katarzyny Ambroży. Młodzi wokaliści wykonali utwory pochodzące z bajek, filmów czy seriali. Każdy występ był niezwykle uroczy!

  Podczas koncertu zaprezentowali się: Cezary Wdowczyk z utworem „Całkiem nowa bajka”, Maja Woźniak z utworem „Ulepimy dziś bałwana”, Zuzanna Gałkowska z utworem „Mam tę moc”, Klaudia Stępień z utworem „Tyle słońca w całym mieście”, Marysia Podsiadła z utworem „Możesz wszystko”, Hanna Królik z utworem „Kiedy jesteś tu”, Nikola Zalewska z utworem „Jestem twoją bajką”, Dorota Kurowska z utworem „Miłość rośnie wokół nas”, Klara Żak z utworem „Chwytam wiatr”, Agnieszka Snopczyńska z utworem „Podróż Alberta”, Agata Szybowska z utworem „Tej historii bieg”, Maja Michalska z utworem „Szukaj mnie”, Lena Wojnicka z utworem „Kolorowy wiatr”.

  Na zakończenie wszyscy artyści wykonali wspólnie utwór pt. „Nie bój się chcieć”.

  Serdeczne podziękowania kierujemy do instruktorki Katarzyny Ambroży za przygotowanie koncertu!

  ZOBACZ GALERIĘ ZDJĘĆ TU

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE