Więcej
  Strona głównaInstytucjeCeSiRPrzez rywalizację sportową po zdrowie - KS Warka 2015 zwycięzcą Turnieju w...

  Przez rywalizację sportową po zdrowie – KS Warka 2015 zwycięzcą Turnieju w Warce

  24 marca 2024 r. w hali sportowej CeSiR Warka rozegrany został Warecki Turniej Piłki Nożnej „Przez Rywalizację Sportową po Zdrowie”. W turnieju wzięło udział około 100 zawodniczek i zawodników. Wystąpiło 10 zespołów z rocznika 2015 i młodsi. Z uwagi na to, że w roczniku 2015 trenuje bardzo dużo dzieci (ponad 50) KS Warka wystawił do rywalizacji 4 zespoły. Ponadto zagrały grupy: „Mundialito” I i II, „Syrenka Soccer Białobrzegi”, „Energia Kozienice”, „LZS Magnuszew”, „GKS Chynów”. Zespoły rywalizowały ze sobą w dwóch grupach. Po zaciętej rywalizacji najlepsze zespoły zagrały o miejsca w Finale, w którym zmierzyły się drużyny KS WARKA Biali – GKS Chynów. Finał był bardzo emocjonujący, a warecki zespół gola na wagę zwycięstwa strzelił na 5 sekund przed końcem meczu. Warto podkreślić, że najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik KS WARKA – Aleksander Bojdziński.

  Organizatorzy Turnieju: Samorząd Warki – Burmistrz Dariusz Gizka, CeSiR Warka – Dyrektor Paweł Maciejewski. Bardzo duże podziękowania należą się dla rodziców członków KS Warka 2015 – którzy byli bardzo zaangażowani w organizację Turnieju.

  Partnerem wydarzenia był Samorząd Województwa Mazowieckiego – Mazowsze Serce Polski.

  KS Warka

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE