Więcej
  Strona głównaInstytucjeWarka wspiera grójecki szpital

  Warka wspiera grójecki szpital

  Gmina Warka przekazała 80 tys. zł na zakup specjalistycznych łóżek do Oddziału Chorób Wewnętrznych oraz Pododdziału Intensywnego Nadzoru Kardiologicznego Powiatowego Centrum Medycznego w Grójcu.

  Powiat Grójecki w ostatnim czasie wykonał za kilka milionów złotych kompleksowy remont wymienionego powyżej oddziału z pododdziałem. Niestety zakup nowych specjalistycznych łóżek dla wyremontowanych pomieszczeń to koszt ok. 1 mln zł. Przewyższa to możliwości szpitala i zarządzającego nim Powiatu dlatego Prezes PCM w Grójcu zwróciła się do lokalnych Samorządów z prośbą o pomoc.

  Na zdjęciu od prawej: Prezes PCM w Grójcu – Joanna Czarnecka, Ordynator Oddziału Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Intensywnej Opieki Kardiologicznej – lek. med. Agnieszka Bednarska Specjalista Chorób Wewnętrznych, Pulmonolog, Wiceburmistrz Warki – Teresa Knyzio, Członek Zarządu Powiatu Grójeckiego – Andrzej Zaręba

  Powiat Grójecki – Biuro Promocji

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE