Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejPromocja tomiku poezji autorstwa Doroty Pisarek podczas „Dobrego Wieczoru”

  Promocja tomiku poezji autorstwa Doroty Pisarek podczas „Dobrego Wieczoru”

  W sobotę, 13 kwietnia o godz. 18:00 w „Dworku na Długiej” odbędzie się kolejne spotkanie poetyckie z cyklu „Dobry Wieczór”. Tym razem lokalni miłośnicy poezji skupią się na twórczości Doroty Pisarek, która na początku 2024 roku wydała tomik poezji pt. „Spadające Gwiazdy”.

  Dorota Pisarek (ur. w 2003 roku) dorastała w niewielkiej miejscowości Grabów nad Pilicą. Ukończyła LXXV LO im. Jana III Sobieskiego w Warszawie na kierunku medialno-filmowym. Studiuje zarządzanie na Uniwersytecie Warszawskim, jednocześnie pracując i próbując odnaleźć się w życiu dorosłych, mimo że wewnętrzne dziecko nie daje za wygraną. Ma duszę marzycielki, ale w życiu stara się być realistką.

  Tomik „Spadające gwiazdy” to zbiór myśli i uczuć posklejanych słowami oraz przeplecionych wrażliwością jak wstążką. Wiersze powstawały na różnych etapach życia autorki, opowiadają o rozterkach i towarzyszących im emocjach, których doświadczała podczas zmieniającej się codzienności. Każdy utwór to inna historia: można ją pokochać albo pokłócić się o nią.

  Spotkajmy się na wieczorku poetyckim w „Dworku na Długiej”!

  O godz. 19:30 odbędzie się druga część spotkania – koncert w ramach cyklu „dWorek z Piosenką”. Wystąpi Grzegorz Paczkowski.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE