Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejKlub Fantastyki zaprasza w nowym roku

  Klub Fantastyki zaprasza w nowym roku

   

  Koniec 2013 roku…  Jest to dobry czas na krótkie podsumowanie naszego Wareckiego Klubu Fantastyki i Gier. Mimo różnej frekwencji, nasz klub ma stałych bywalców, którzy z pasją rozgrywają kolejne pojedynki w Battletecha (dla nie wtajemniczonych walki wielkich bojowych robotów). Dodatkowo rozpoczęliśmy zbieranie grupy do rozegrania kampanii w Świecie Mroku a dokładnie Wampir: Maskarada. Temat wampirów jest teraz na czasie tak więc liczymy na duże zainteresowanie ze strony młodzieży. Mamy też dużo innych pomysłów. :]

  Podsumowując Warecki Klub Fantastyki i Gier działa. Kolejne spotkanie dn. 8 stycznia o 16.30 w Dworku na Długiej.

  SCENARIUSZ BATTLETECH-a:

  Obszar działań: pogranicze terytorium obecnie zajmowanego przez  klan Blood Spirit. Od wielu miesięcy na pograniczu zarówno sfery wewnętrznej jak i terytorium klanów w siłę zaczęła rosnąć grupa piracka składająca się w większości z dezerterów z regimentów sfery ale również często zdarzają się wśród nich piloci z wyszkoleniem klanowym. Z racji, że kilka ostatnich rajdów pirackich odbyło się na terytorium klanu Blood Spirit postanowiono rozpoznać zagrożenie przy pomocy radykalnych środków. Na pogranicze zostały wysłane siły w postaci: Masakari Prime (85T  3194BV), Vulture MC-J (60 T 2523 BV), oraz szybka zdobyczna jednostka zwiadowcza WASP 7MAF  (20T 488BV).

  Godzina 17:00 czasu miejscowego grupa zwiadowcza zatrzymała się na krawędzi lasu.  Przeciwnik nie był widoczny. Ekran radaru spokojnie pulsował zielenią. Chwilowe odprężenie zostało przerwane przez dźwięk radaru na którym ekranie pojawiła się złowrogo migająca kropka poruszająca się w kierunku zwiadowców.

  Chcecie dowiedzieć się jak zakończyło się to spotkanie (może wziąć w nim udział) jakie jednostki pojawiły się po przeciwnej stronie tej potyczki. Wszystko to oraz wiele więcej możesz dowiedzieć już w środę 8 stycznia o godzinie 17 gdzie w miłej koleżeńskiej atmosferze będziemy rzucać kostkami oraz zanurzać się w mroczny świat Wampira Maskarady. Szukamy również osób które chciałyby zaprezentować inne systemy i gry , miłośników Magic the Gathering, WFB, WH40k.  Zaprezentujemy również pierwsze sklejone i pomalowane modele serii „Wrzesień 1939”.

   

  SCENARIUSZ WAMPIRA:

  “Śniegowa Kula”

  Spokojne miasteczko Warrenton w północnej Virginii.  Czasy teraźniejsze. Zbliżają się święta, a zima nie dała jeszcze o sobie mocno znać, mieszkańcy pogrążeni w przedświątecznych zakupach i dekorowaniu swoich domów świątecznymi ozdobami w tle słychać utwór “White Christmas”. Wydawać się by mogło “sielanka”. Jak każde społeczeństwo w świecie mroku, Warrenton posiada swoją drugą ciemną stronę.  Co noc mroczne cienie powstają, nikt ich jednak nie zauważa, dawne prawa są przestrzegane a cienka granica zachowana, jednak tej zimy wiele może się zmienić…

  Klub Fantastyki spotkanie 6

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE