Więcej
  Strona głównaInstytucjeBiblioteka PedagogicznaFerie ? Czas wolny?....A może warto odwiedzić bibliotekę?...

  Ferie ? Czas wolny?….A może warto odwiedzić bibliotekę?…

  Biblioteka Pedagogiczna w Warce zaprasza „wszystkich czytających” do odwiedzin. Posiadamy nie tylko bogaty księgozbiór oparty na literaturze naukowej (pedagogika, psychologia, prawo, ekonomia i inne dziedziny wiedzy), ale również zawierający wiele nowych pozycji z literatury pięknej.

  Naszą ofertę poszerzyliśmy również o Książki mówione, Dokumenty elektroniczne, DVD, czy też wydawnictwa ciągłe (czasopisma). W roku 2014 w ramach prenumeraty będą to: Biblioteka w Szkole, IT w edukacji, Nauczanie Początkowe, Opieka – Wychowanie -Terapia, Pedagogika Społeczna, Psychologia w Szkole, Problemy Opiekuńczo-Wychowawcze, Szkoła Specjalna, Wychowanie na co Dzień, Wychowanie w Przedszkolu, Życie Szkoły.

  Nasze zbiory można „obejrzeć”, wybrać i zamówić poprzez katalog on-line. Uruchamiamy również usługę: „e’ info”. Usługa ta będzie polegała na bezpośrednim, meilowym przekazywaniu informacji (np. zestawień bibliograficznych, listy nowości) mających na celu wspieranie nauczycieli w ich pracy.

  Posiadamy również 4 stanowiska komputerowe z nieodpłatnym dostępem do Internetu.

  Zapraszamy nie tylko nauczycieli…uczniów….ale każdego, którego pasją jest czytanie… !

  Więcej informacji na naszej stronie: https://warka.bp.radom.pl/

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE