Więcej
  Strona głównaSportFitnessReebok Tour znów w Warce

  Reebok Tour znów w Warce

  Zapraszamy 8 marca o godzinie 10:00 na Warka Reebok Tour, który po raz drugi odbędzie się w Fitness Dance Cafe. Reebok Tour to specjalne warsztaty fitness organizowane przez Reebok University w największych miastach i klubach w Polsce. Koszt udziału w 4 godzinnych zajęciach to 80 zł. Zapisy na stronie Reebok University.

  W programie Warka Reebok Tour tym razem: Latino Dance, Reebok Body&Shape, Reefunctional Step, Reebok Stretching. Warsztaty poprowadzą:

  Krystian Gronek 

  Każdy jego występ to perfekcyjnie dopracowana choreografia, ciekawe rozwiązania metodyczne a przede wszystkim świetna zabawa. Jest prezenterem i instruktorem wszechstronnym, prowadzi lekcje o charakterze tanecznym, atletycznym i mentalnym ale nie ukrywa że jego największą pasją jest hip hop, New style i Funk. Jego sposobem na realizowanie swoich pasji jest wiara w swoje możliwości a jego motto to: „Żyj pełnią życia. Jeśli życie pozwala Ci robić to co kochasz – rób to”.

  Martyna Rapp

   Obecnie jest trenerem, prezenterem i wykladowcą w szkole Reebok University Poland. Jej pasją był i zawsze będzie taniec, dlatego specjalizuje się w formach tanecznych. Łączy taniec nowoczesny z fitnessem. Uczy także dzieci i dorosłych. Na swoim koncie ma także wiele tytulów. Miedzy innymi jest dwukrotną mistrzynią Polski i 2gą Vice Miss Fitness Europy oraz dwukrotną wicemistrzynią na świecie – 2gą Vice Miss Fitness World 2002 (w Las Vegas) i Vice Miss Fitness Woman Europe & World 2003 (w Warszawie). Dzięki zdobytemu doświadczeniu jej treningi oparte są zarówno na wiedzy jak i doświadczeniu.

  Tour-warka_FDC

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE