Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZimowe spotkanie Klubu Fantastyki

  Zimowe spotkanie Klubu Fantastyki

  W sobotę 22 lutego w Dworku na Długiej odbyło się kolejne spotkanie Wareckiego Klubu Fantastyki i Gier w którym wzięło udział ponad 30 osób. Dla młodszych przewidziane były gry planszowe z serii Hobbit, Kocham Cię Polsko oraz różnego rodzaju quizy. Dużą popularnością cieszył się też Minecraft. Starsi grali w grę planszowo-bitewną Battletech oraz planszówkę Pandemic.

  Krótki opis:

  A na uboczu  „ miłośnicy strategii i taktyki”  poprowadzili swoje mechy  do zażartej bitwy . gra była emocjonująca. Strona mająca w swym skaldzie catapulte i dragona ciągle przegrywała inicjatywę co nie zmieniało faktu ze mieli przewagę ze względu na bv jednostek. Co skutecznie wykorzystali  niszcząc Gyro  trebuchetowi.    Po 2 godzinach w battletecha szybkie pakowanie map i mechow i powrót do czasów współczesnych gdzie światem targają co chwile wybuchające epidemie  czyli zaczaimy grac w grę „Pandemia”.  Dwie szybie rozgrywki zakończyły się klapa naukowców próbujących przeciwstawić wybuchającym co chwile epidemiom.

  Po wszystkich emocjonujących rozgrywkach ustalono ze kolejne spotkanie Wareckiego Klubu fantastyki odbędzie się wieczorowa porą  zapraszamy 14-03-2014 na 20:00 by do północy zagłębiać się w światy gier planszowych i bitewnych.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJPOPULARNIEJSZE