DRINK BAR na WARKANTRY 2025!

Już pod koniec wakacji Warecka plaża Malibu ponownie rozbrzmi dźwiękami muzyki, która porusza serca i nogi! 29 sierpnia o godzinie 18:30 na scenie festiwalu WARKANTRY 2025 wystąpi zespół DRINK BAR – prawdziwa legenda polskiej sceny bluegrassowej.

Od trzech dekad DRINK BAR udowadnia, że bluegrass i country mają w sobie niepowtarzalną moc jednoczenia ludzi. Ich koncerty to żywiołowe widowiska, podczas których tradycyjne instrumenty – banjo, skrzypce, mandolina, gitara akustyczna i dobro – łączą się z charakterystycznymi harmoniami wokalnymi, tworząc niezwykle barwne i energetyczne brzmienie.

Podczas koncertu w Warce publiczność będzie mogła zanurzyć się w bogatym repertuarze zespołu: klasyczne standardy country, autorskie kompozycje oraz pełne temperamentu piosenki meksykańskie i rockabilly.

To mieszanka, która gwarantuje świetną zabawę, wspólne śpiewanie i taniec pod gołym niebem.

Spotkajmy się na plaży Malibu!

Nie może Was tam zabraknąć – szykuje się wieczór pełen muzyki, energii i pozytywnych emocji!

Współorganizatorem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego poprzez Budżet Obywatelski Mazowsza.

Dworek na Długiej
Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

NAJPOPULARNIEJSZE