Więcej
  Strona głównaOrganizacjeKS WarkaWystartowała Liga Młodzików U-12

  Wystartowała Liga Młodzików U-12

  W ten weekend swoje rozgrywki ligowe rozpoczął  rocznik 2002. Na wareckim stadionie chłopcy z Warki, w niedziele zagrali swój pierwszy mecz w tym roku z Akademia Sportu Radomiak Radom.

  Obie drużyny na boisko weszły z dużą motywacją, a na trybunach pojawili się rodzice młodych zawodników z Radomia. Pierwsze minuty pokazały już, że mecz będzie bardzo zacięty. Po świetnej akcji i zdobyciu bramki przez gości, Warka jednak przygasła. Zawodnicy nie potrafili uwierzyć w swoje siły, a doping radomskich kibiców się zwiększył. Do przerwy piłkarze z Warki przegrywali 0:1.

  Na drugą połowę drużyny wyszły na murawę  w podstawowych składach. AS Radomiak dominował podczas drugiej części spotkania. Swoje doskonałe umiejętności goście pokazali podczas akcji w skutek czego padła kolejna bramka. Do końca meczu gospodarze popełniali dużo błędów. Mimo zmian młody zespół z Warki nie był w stanie się przełamać. Po błędzie obrońców i bramkarza, Radom wpakował do siatki piłkę po raz trzeci. Mimo zaciętej walki KS Warka U-12 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Akademii Sportu Radomiak Radom 0:3.

  KS Warka U-12 kolejne spotkanie rozegra na swoim terenie z Sokół Przytyk. 

  Zdjęcia: Kacper Piwnicki
  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE