Wystartowała Liga Młodzików U-12

KS Warka, Piłka Nożna, Sport 7 kwietnia 2014
Wystartowała Liga Młodzików U-12

W ten weekend swoje rozgrywki ligowe rozpoczął  rocznik 2002. Na wareckim stadionie chłopcy z Warki, w niedziele zagrali swój pierwszy mecz w tym roku z Akademia Sportu Radomiak Radom.

Obie drużyny na boisko weszły z dużą motywacją, a na trybunach pojawili się rodzice młodych zawodników z Radomia. Pierwsze minuty pokazały już, że mecz będzie bardzo zacięty. Po świetnej akcji i zdobyciu bramki przez gości, Warka jednak przygasła. Zawodnicy nie potrafili uwierzyć w swoje siły, a doping radomskich kibiców się zwiększył. Do przerwy piłkarze z Warki przegrywali 0:1.

Na drugą połowę drużyny wyszły na murawę  w podstawowych składach. AS Radomiak dominował podczas drugiej części spotkania. Swoje doskonałe umiejętności goście pokazali podczas akcji w skutek czego padła kolejna bramka. Do końca meczu gospodarze popełniali dużo błędów. Mimo zmian młody zespół z Warki nie był w stanie się przełamać. Po błędzie obrońców i bramkarza, Radom wpakował do siatki piłkę po raz trzeci. Mimo zaciętej walki KS Warka U-12 przegrała ze swoimi rówieśnikami z Akademii Sportu Radomiak Radom 0:3.

KS Warka U-12 kolejne spotkanie rozegra na swoim terenie z Sokół Przytyk. 

Zdjęcia: Kacper Piwnicki
Udostępnij:
← Zacznij trening i przygotuj się do 13 Bieg Pułaskiego KS Warka '98 1:1 MKS Oskar Przysucha '98 →

Dodaj komentarz