Więcej
  Strona głównaWiadomościPierwsza warecka kwesta za nami

  Pierwsza warecka kwesta za nami

  Dzięki ofiarności osób odwiedzających groby na starym wareckim cmentarzu oraz poświęceniu osób, które 1 i 2 listopada znalazły czas aby kwestować udało się zebrać 3.696,64zł. Zebrane środki pozwolą opłacić część prac renowacyjnych przy grobie Księdza Marcelego Ciemniewskiego. Przypomnijmy, że Społeczny Komitet Obchodów Rocznicowych Księdza Marcelego Ciemniewskiego dzięki wsparciu darczyńców indywidualnych jak i instytujonalnych zebrał środki pozwalająe na pokrycie ponad połowy kosztów renowacji grobu.

  Dziękujemy i liczymy, że wzorem „Powązek” i innych starych cmentarzy kwesta na rzecz renowacji zniszczonych, zabytkowych grobów na wareckim cmentrzu stanie się coroczną tradycją. Wszystko po to aby nasze i przyszłe pokolenia  nie zapomniały o przeszłości i wielkim dziedzictwie naszego kraju.

  Społeczny Komitet Obchodów Rocznicowych Księdza Marcelego Ciemniewskiego

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE