Więcej
  Strona głównaKulturaZapraszamy na "Seks dla opornych"

  Zapraszamy na „Seks dla opornych”

  Wszystkich zainteresowanych wspólnym wyjazdem do Teatru Polonia w Warszawie na spektakl pt. „Seks dla opornych” zachęcamy do skontaktowania się z organizatorem.

  Spektakl – 15 grudnia 2012.

  Zgłoszenia do 16 listopada 2012.

  Cena biletu z autokarem – 95 zł

  Obsada – Dorota Kolak i Mirosław Baka

  Organizator wyjazdu – Magda Świerczewska – tel. 505 116 749

   

  „SEKS DLA OPORNYCH” opowiada historię małżeństwa, które chce odnowić swój wieloletni związek, a zwłaszcza zamarłe życie erotyczne, obudzić dawne emocje, „dać upust wyobraźni”.

  Ale tak naprawdę zmian pragnie tylko żona, Barbara. On, Karol, potulnie godzi się na nie, mimo iż do końca nie rozumie, o co jej chodzi. Przecież mają dom w dobrej dzielnicy, miłych przyjaciół, troje udanych dzieci, pracę, 27 lat małżeńskiego stażu. Czemu ona ma dziwne pretensje, dlaczego żali się, że Karol po przyjściu do domu z pracy włącza telewizję i ogląda wiadomości? Przecież kupuje jej kwiaty na urodziny. I co z tego, że ona musi mu o tym przypominać!

  Niejedna z pań, siedzących na sali, westchnie, że jednak mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus. Panowie też odnajdą się w oglądanych na scenie sytuacjach, słuchając potoku słów i pretensji Barbary.

  Rozmowy między bohaterami są przezabawne. Dowcip przenika całą tę komedię, nie ma pustego miejsca, ot, tylko aby popchnąć akcję dalej. Jednocześnie każda ze scenek opracowana jest tak starannie, że niemal mogłaby istnieć samodzielnie jako skecz. Widownia raz po raz wybucha śmiechem, choć to wszystko wcale nie jest takie zabawne. Panie na widowni rozumieją Barbarę, gdy mówi: „Ty masz szczęście. Jesteś mężczyzną. Starzejesz się i jesteś coraz bardziej…, a nawet w pewnym sensie atrakcyjniejszy. Ja się tylko starzeję”.

   

   

  Redakcja Warka24.pl
  Redakcja Warka24.pl
  Naszą redakcję tworzą mieszkańcy Warki, instytucje oraz organizacje. Jeśli interesujesz się naszym miastem, lubisz pisać artykuły, śledzisz na bieżąco wyniki sportowe bądź uczestniczysz w kulturalnym życiu miasta to zapraszamy Cię do współpracy z portalem. Dołącz do naszego grona!

  NAJPOPULARNIEJSZE