-1.7 C
Warka
piątek, 27 stycznia, 2023
Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejWielka warecka galeria fotografii…

  Wielka warecka galeria fotografii…

  W ramach „Miesiąca Fotografii w Warce” na terenie całego miasta oglądać możemy fotograficzne wystawy plenerowe. Przedstawiają one m.in. portrety, przyrodę, sport, zwierzęta. Są to zdjęcia osób dla których fotografowanie jest pasją i sposobem na spędzanie wolnego czasu. Niektórzy z autorów zdjęć zawodowo zajmują się tą sztuką ale są to również osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z fotografią.

  Zapraszamy do zwiedzania wielkiej wareckiej galerii fotografii… a w niej zdjęć Jarosława Nogala, Wiktorii Szeląg, Pawła BIBY Binkiewicza, Mileny Marczak, Kacpra Piwnickiego, Marii Gut i uczestników warsztatów fotograficznych organizowanych w „Dworku na Długiej” (Klaudii Bekasiewicz, Kingi Batte, Oli Grzesikiewicz, Weroniki Skrzyneckiej, Kamili Szczepaniak oraz Magdy Wiewióry).

  Kliknij TU by przejść do strony o wystawach.

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70. Stałe godziny pracy : Pn-Pt 8.oo-16.oo Dodatkowo w godzinach popołudniowych i w sobotę odbywają się zajęcia tematyczne z instruktorami.

  NAJNOWSZE

  NAJPOPULARNIEJSZE