Więcej
  Strona głównaInstytucjeDworek na DługiejZatrzymaj „magiczną Warkę” w kadrze - konkurs

  Zatrzymaj „magiczną Warkę” w kadrze – konkurs

  Jeśli nie wychodzisz z domu bez aparatu fotograficznego, a patrząc przed siebie widzisz przestrzeń kadrami albo po prostu lubisz robić zdjęcia to konkurs fotograficzny „Moja magiczna Warka” jest właśnie dla Ciebie. Chętni do wzięcia w nim udziału- zarówno amatorzy jak i zawodowcy- mają za zadanie przedstawić Warkę jako miejsce magiczne, ciekawe, bogate w różnego rodzaju atrakcje – czyli miejsce, które warto zobaczyć. Organizując konkurs w ramach „Miesiąca Fotografii w Warce” mamy nadzieję zachęcić mieszkańców i osoby odwiedzające nasze miasto do poznawania lokalnego środowiska poprzez rozwijanie kreatywności i rozbudzanie w nich pasji fotografowania.

  Do konkursu można zgłosić do 20 zdjęć własnego autorstwa. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie karty zgłoszeniowej zawartej w załączniku i dostarczenie jej wraz ze zdjęciami. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem konkursu w którym znajdują się m.in. niezbędne informacje dotyczące wymagań technicznych zdjęć zgłaszanych do konkursu. Prace należy składać w „Dworku na Długiej” do 21 lipca 2014 do godziny 15:00.

  Konkurs realizowany będzie w następujących kategoriach wiekowych:

  1. do 16 roku życia włącznie
  2. od 17 roku życia

  Udowodnij nam, że to właśnie „Twoja Warka” jest najbardziej magiczna!

  Regulamin Konkursu Fotograficznego – Moja Magiczna Warka

  Konkurs FOTO – karta zgloszeniowa – wersja 23.06.14

  Plakat - fotoKONKURS zm

  Dworek na Długiej
  Dworek na Długiejhttp://dworek.warka.pl/
  Gminna Instytucja Kultury w Warce. Adres: ul. Długa 3, 05-660 Warka. Tel. +48 667 22 70, 793 800 142. Godziny pracy: październik – maj w godz. 8:00–20:00 (pon. – czw.) i 8:00–16:00 (pt.); czerwiec–wrzesień w godz. 8:00–16:00 (pon.–pt.).

  NAJPOPULARNIEJSZE